eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20210914 14.09.2021 Valgstyret Samevalgstyret 18.00 Rådhuset Formannskapsalen
20210907 07.09.2021 Valgstyret Samevalgstyret 12.00 Rådhuset Kommunestyresalen
20210601 01.06.2021 Valgstyret Samevalgstyret 12.30 Teams Internett
20210504 04.05.2021 Valgstyret Samevalgstyret 12.00 Teams Internett
20210316 16.03.2021 Valgstyret Samevalgstyret 12.00 Microsoft Teams Fjernmøte via Teams
20191008 08.10.2019 Valgstyret Samevalgstyret 09.00 Rådhuset Kommunestyresalen, 2. etg.
20190910 10.09.2019 Valgstyret Samevalgstyret 18.00 Rådhuset Formannskapssalen, 5. etg
20190827 27.08.2019 Valgstyret Samevalgstyret 12.00 Rådhuset Kommunestyresalen, 2. etg.
20190507 07.05.2019 Valgstyret Samevalgstyret 12.00 Rådhuset Kommunestyresalen
20190326 26.03.2019 Valgstyret Samevalgstyret 12.00 Rådhuset Kommunestyresalen, 2. etg.
20170912 12.09.2017 Valgstyret Samevalgstyret 20.00 Rådhuset Kommunestyresalen
20170509 09.05.2017 Valgstyret Samevalgstyret 12.30 Rådhuset Kommunestyresalen
20170321 21.03.2017 Valgstyret Samevalgstyret 17.00 Rådhuset Kommunestyresalen
20150916 16.09.2015 Valgstyret Samevalgstyret 14.00 Rådhuset Havmannen
20150512 12.05.2015 Valgstyret Samevalgstyret 12.00 Rådhuset Formannskapssalen
20150317 17.03.2015 Valgstyret Samevalgstyret 12.00 Rådhuset Formannskapssalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Geir Waage Geir Waage Arbeiderparti (AP) Ordfører Geir.Waage@rana.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Anita Sollie Anita Sollie Høyre (H) Varaordfører anita.sollie@rana.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Lars Yngve Frøysa Lars Yngve Frøysa Arbeiderparti (AP) Gruppeleder LarsYngve.Froysa@rana.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Jarl Stian Johansson Jarl Stian Johansson Høyre (H) Gruppeleder Jarl.Stian.Johansson@rana.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Hilde Birgitte Rønningsen Hilde Birgitte Rønningsen Sosialistisk venstreparti (SV) Gruppeleder HildeBirgitte.Ronningsen@rana.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Maria S Rausandaksel Maria S Rausandaksel Sosialistisk venstreparti (SV) Medlem MariaSaltirova.Rausandaksel@rana.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Olav Nyjordet Olav Nyjordet Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem olav.nyjordet@rana.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Johan Petter Røssvoll Johan Petter Røssvoll Senterpartiet (SP) Gruppeleder Johan.Rossvoll@rana.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Hilde Lillerødvann Hilde Lillerødvann Senterpartiet (SP) Medlem Hilde.Lillerodvann@rana.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Allan Rognan Allan Rognan Senterpartiet (SP) Medlem allan.rognan@advokatkrv.no Ikke registrert
Mats Hansen Mats Hansen Venstre (V) Gruppeleder Mats.Hansen@rana.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Allan Johansen Allan Johansen Fremskrittsparti (FRP) Gruppeleder allan@nmaskin.no Ikke registrert Ikke registrert
Line Ellingsen Line Ellingsen Rødt (R) Gruppeleder line.ellingsen@rana.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Gerd Helene Jakobsen Gerd Helene Jakobsen Arbeiderparti (AP) Varamedlem gerdhelene.jakobsen@rana.kommune.no Ikke registrert
Gaute Ove Larsen Gaute Ove Larsen Høyre (H) Varamedlem gautola@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Carina Hoff-Johansen Carina Hoff-Johansen Arbeiderparti (AP) Varamedlem carina.hoff-johansen@rana.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Christine Schybaj Antonsen Christine Schybaj Antonsen Høyre (H) Varamedlem ChristineS.Antonsen@rana.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Tone Pedersen Tone Pedersen Arbeiderparti (AP) Varamedlem Tone.Pedersen@rana.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Hans Eivind Myrnes Hans Eivind Myrnes Høyre (H) Varamedlem HansEivind.Myrnes@rana.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Jan Erik Arnøy Jan Erik Arnøy Arbeiderparti (AP) Varamedlem jan.erik.arnoy@rana.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Nils Notler Nils Notler Arbeiderparti (AP) Varamedlem Nils.Notler@rana.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Lena Katrin Aas Lena Katrin Aas Senterpartiet (SP) Varamedlem lena.katrin.aas@rana.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Anne Kari L. Snefjellå Anne Kari L. Snefjellå Senterpartiet (SP) Varamedlem anne.kari.snefjella@rana.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Vegar Redal Alterås Vegar Redal Alterås Senterpartiet (SP) Varamedlem vegar.redal.alteras@rana.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Terje Røli Terje Røli Senterpartiet (SP) Varamedlem Terje.Roli@rana.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Eldbjørg Synnøve Fagerjord Eldbjørg Synnøve Fagerjord Senterpartiet (SP) Varamedlem eldbjorg79@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Stig Bjarne Haugen Stig Bjarne Haugen Senterpartiet (SP) Varamedlem StigBjarne.Haugen@rana.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Johnny Ronesen Johnny Ronesen Industri- og næringspartiet (INP) Varamedlem johnny.ronesen@rana.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Nina Veronica Mikkelborg Nina Veronica Mikkelborg Fremskrittsparti (FRP) Varamedlem nina.mikkelborg@ranafrp.no Ikke registrert Ikke registrert
Alf Helge Straumfors Alf Helge Straumfors Rødt (R) Varamedlem AlfHelge.Straumfors@rana.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Anne Sirili Anne Sirili Rødt (R) Varamedlem Anne.Blyseth@rana.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Karl Hans Rønning Karl Hans Rønning Senterpartiet (SP) Varamedlem karron@nfk.no Ikke registrert Ikke registrert